Новини світу. 16 червня.  Уряд Японії прийняв рішення надати державну підтримку кампанії продажу за кордоном туалетного паперу, на якому буде надрукований англійський переклад оповідання письменника Кодзі Судзукі, всесвітньо відомого своїми романами жахів із серії “Дзвінок”.

Японія продаватиме за кордон туалетний папір із надрукованою на ньому класикою “японських жахів”

Заступництво цього екстравагантному проекту буде надавати міністерство економіки, торгівлі і промисловості. Воно розцінює починання з туалетним папером як частину великої програми з пропаганди за кордоном сучасної масової культури Японії.

За популярним романам Судзукі знято чимало фільмів жахів і телесеріалів в різних країнах. Деякий час тому до нього звернулося керівництво компанії “Хаясі Сейса” з проханням написати розповідь спеціально для рулонів туалетного паперу.

Проект розпочався в 2009 році і виявився успішним. Продано вже 300 тис рулонів з розповіддю.

Тепер проект вирішено просунути за кордон – спочатку в якості товару для сувенірних магазинів в міжнародних аеропортах. Рулон туалетного паперу з оригінальним розповіддю жахів письменника Судзукі буде коштувати 200 ієн – 2,5 долара. Незабаром передбачається почати і експорт цього специфічного товару.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.