Новини політики. 13 червня. Президент Віктор Янукович наклав вето на закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україну”.

У законі не визначено мету створення бази даних про населення, - Янукович

На думку президента, в законі не визначено мету створення бази даних про населення, мети використання таких даних, а також не передбачено захисних механізмів, які попереджали б несанкціонований доступ до такої бази і зловживання інформацією.

Янукович вважає, що положення закону суперечать Конституції, оскільки вводиться збір, зберігання і використання інформації про особу без її згоди і створюється ризик втручання в особисте життя громадян.

Крім того, президент проти введення обмежень для осіб, які звернулися за отриманням статусу біженця або додаткового захисту, а також проти норми, за якою батьки або інші законні представники новонародженого зобов’язані зареєструвати місце його проживання протягом місяця з дня державної реєстрації народження.

Янукович також наголосив на необхідності вдосконалити закон з метою усунення можливостей зловживань під час вирішення питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання осіб.

За матеріалами Цензор. НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.