Новини політики. 27 червня. Президент Віктор Янукович підписав закон, що передбачає посилення адміністративної відповідальності водіїв за порушення правил проїзду через залізничні переїзди та перевезення пасажирів транспортом у нічний час.

залізниця
Янукович підписав закон про підвищення штрафів за порушення правил проїзду через ж/д переїзди

Закон передбачає збільшення штрафів для водіїв за в’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонено, з 20-25 не оподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (340-425 гривень) до 50-70 неоподатковуваних мінімумів (850 – 1190 гривень) з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Крім того, за це ж правопорушення водія можуть позбавити права водіння на термін від 6 місяців до 1 року з оплатним вилученням транспортного засобу. Також, якщо дане порушення здійснить водій, який здійснює послуги з перевезення пасажирів або небезпечних вантажів, його можуть позбавити права водіння транспорту на термін від 1 року до 3 років.

Варто зазначити, що перевезення пасажирів автобусами в нічний час, за винятком тих, які здійснюються на маршрутах загального користування в режимі регулярних перевезень, тягне за собою штраф від 50 до 80 не оподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (850-1 360 гривень).

Відповідно до закону, до перевезень пасажирів автобусами в нічний час (з 22:00 до 6:00), крім тих, які використовуються на маршрутах загального користування в режимі регулярних пасажирських перевезень, допускаються автобуси, обладнані контрольними приладами (тахографами) реєстрації режимів праці та відпочинку водіїв.

За матеріалами Фокус.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.