Новини політики. 18 червня. Підсумки парламентських виборів в Греції, які пройшли в неділю, дозволяють Європі спокійно дивитися в майбутнє єврозони, вважає прем’єр-міністр Італії Маріо Монті.

Підсумки виборів в Греції повинні заспокоїти єврозону, – прем’єр Італії

Після підрахунку 99,91% бюлетенів на дострокових парламентських виборах у Греції перемагає правоцентристська партія “Нова демократія”, яка набирає 29,66% голосів і 129 місць в 300-місцевому парламенті країни.

Правоцентристи виступають за дотримання угод з кредиторами, щоб Греція не опинилася поза єврозоною.

“Я дуже задоволений результатами цього голосування, які дають важливий сигнал усій Європі. Вони показують, що навіть в складних умовах грецький народ усвідомив важливість ЄС”, – зазначив Монті.

Італійський прем’єр висловив сподівання, що найближчим часом у Греції буде сформовано “сильний уряд, який буде в змозі виконати зобов’язання перед ЄС”.

Як очікується, в понеділок лідер правоцентристів Антоніс Самарас отримає мандат на формування уряду країни. Він уже пообіцяв “поважати підпис і зобов’язання країни” перед кредиторами і закликав максимальне число партій приєднатися до “нових демократів” у формуванні уряду.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.