Інтерв’ю. 21 червня. Х’ю Лорі приходить на інтерв’ю у тій самій сорочці, в якій прилетів напередодні. Він з’являється майже без запізнення, хоча напередодні ліг пізно – дивився матч Україна-Англія в одному із закритих київських ресторанів.

Доктор Хаус Х'ю Лорі
Одружений Х’ю Лорі не приховує свою цікавість до жінок

“Я пив віскі з льодом чорт знає де, в якомусь барі, навіть назви його не знаю. Я думаю, що ви заслужили той гол, який вам не зарахували. Насправді, мені шкода, бо вас принизили на вашому ж рідному полі”, – заявив актор.

А ще – Лорі цікавиться мотоциклами. У Києві йому приготували аж кілька на вибір, але скористатися ними він поки не встиг.

“Я боюсь загубитися, бо не читаю кирилицею. Утім, ти можеш бути моїм гідом. Наприклад, після концерту? Поїхали кататися, буде круто”,- запрошує Х’ю.

Одружений актор не приховує і свою цікавість до жінок: “О, а що це в тебе за туфлі такі гарні? На них що, моя абревіатура? “HL” і сердечко. Вони до твоєї сукні страшенно пасують і взагалі мені подобаються жінки в червоному”, – заявив чоловік журналістці.

Утім, музику Х’ю Лорі любить понад усе, що вміє – кіно, театр, писання книжок і навіть антропологію, науковий ступінь з якої він має.

Доктор Хаус закінчує акторську кар’єру. І все, заради того, щоб співати і грати на губній гармошці, піаніно, гітарі та саксофоні.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.