Новини України. 11 червня. За рахунок збільшення кількості абітурієнтів у порівнянні з минулим роком, вступити до вищих навчальних закладів буде складніше.

Харківський університет
Цього року вступити в університет буде складніше

“У 2010 було 392 тис. випускників загальної середньої школи, минулого року 192 тис. Це майже в два рази менше. Цього року – близько 330 тис. випускників. Таким чином, якщо порівнювати з минулим роком, то вступити буде складніше“, – сказав голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький.

“Це нормально, коли ми говоримо про брендові університети, які займають перші позиції в державі. Їх вирізняє якість професорсько-викладацького складу, матеріально-технічне забезпечення, соціальне життя студентів. Студенти з таких університетів більш конкурентоспроможні на ринку праці”, – додав політик.

Він також підкреслив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України збільшило державне замовлення на технічні спеціальності.

“У середньому десь на 30% університети готуватимуть більше таких фахівців. На них є попит на ринку праці і він зростатиме”, – сказав парламентарій.

За матеріалами: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.