Новини економіки. 19 червня. Український віце-прем’єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко обіцяє продовження підвищення соціальних стандартів після виборів до Верховної Ради в Україні.

Всі соціальні ініціативи будуть продовжуватись і після виборів, – Тігіпко

“Після парламентських виборів, через 9-12 місяців, почнеться підготовка до президентських виборів. Потрібно бути абсолютно політичними самогубцями, щоб на це (скасування соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича) піти. Ми обіцяли, і ми це виконаємо”, – заявив він.

Також віце-прем’єр нагадав, що з травня 12,9 мільйонів пенсіонерів отримали надбавку до пенсій, почата виплата компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР тощо. За його словами, всі ці ініціативи будуть продовжуватися реалізовуватися після виборів до Верховної Ради.

Він додав, що завдяки економічному зростанню підвищуються доходи держбюджету, внаслідок чого у держави є ресурс для збільшення соціальних стандартів.

Нагадаємо, станом на 5 червня, 100 тисяч вкладників колишнього Ощадбанку СРСР отримали компенсації вкладів на суму в 93 мільйони гривень, звітують в уряді. До слова, виплати розпочали 1 червня.

За матеріалами Телеканал новин 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.