Новини політики. 22 червня. Парламент ухвалив Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування вдів померлих пенсіонерів вугільних підприємств, які за життя мали право на безоплатне отримання побутового палива”.

Шахтарських вдів звільнили від податку на побутове паливо

Народний депутат України, Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у ході представлення Закону наголосив на тому, що він спрямований на забезпечення принципу соціальної справедливості щодо вдів шахтарів.

“Дана законодавча ініціатива спрямована на забезпечення принципу соціальної справедливості щодо вдів шахтарів, які мають право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника. Пропонується звільнити від оподаткування побутове паливо, що надається зазначеній категорії населення відповідно до статей 43 і 48 Гірничого кодексу України”, – зауважив Єфремов.

“Проект закону вводить єдиний підхід до звільнення від оподаткування побутового палива, наданого як членам сімей (вдовам) загиблих або померлих працівників підприємств з видобутку та переробки вугілля, які мають право на пенсію по втраті годувальника, так і вдовам померлих пенсіонерів, які за життя мали таке право”, – зазначив він.

“Прийняття закону дозволить усунути існуючу соціальну несправедливість і зрівняти у праві на безкоштовне отримання побутового палива як вдів шахтарів, загиблих або померлих на виробництві, так і вдів пенсіонерів вугільних підприємств, які мають право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника”, – повідомив політик.

“Прийнявши цей закон, ми не тільки зробимо крок до відновлення соціальної справедливості, а й певною мірою знімемо соціальну напругу, яка існує в шахтарському середовищі”, – резюмував Голова фракції Партії регіонів у парламенті.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.