Новини політики. 21 червня. Верховна Рада дозволила власникам житлових будинків самостійно обирати спосіб управління будинком та визначати виконавців житлово-комунальних послуг.

ВР дозволила власникам житлових будинків самостійно обирати собі ЖЕКи

А також зобов’язала орган місцевого самоврядування визначити управителя на конкурсних засадах у порядку, який встановить Кабінет міністрів у разі, якщо співвласники будинку не змогли цього зробити.

За відповідний законопроект про внесення змін до Закону “Про житлово-комунальні послуги” проголосувало 228 народних депутатів.

Документом також передбачається, що якщо власники чи співвласники приміщень у багатоквартирному будинку не змогли визначити управителя та не створили ОСББ, то управитель таким будинком має бути визначений органом місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку, який встановить Кабінет міністрів.

Як зазначив доповідач цей законопроект народний депутат Ігор Лисов, його ухвалення дозволить створити умови для розвитку існуючих підприємств державної та комунальної власності, які працюють на ринку житлово-комунальних послуг.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.