Новини політики. 14 червня. Уряд подбав про підготовку до проведення Першого всеукраїнського сільськогосподарського перепису.

Перший сільськогосподарський перепис пройде в Україні

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови від 18 листопада 2009 року № 1225. Проект відповідного акта на засіданні Уряду 13 червня 2012 року представив перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага. За його словами, постанову розроблено з метою забезпечення підготовки та проведення Першого всеукраїнського загального сільськогосподарського перепису згідно з розпорядженням Уряду від 9 жовтня 2011 року № 944-р.

Зокрема, внесено зміни до Порядку залучення тимчасового персоналу до виконання робіт з підготовки і проведення сільськогосподарського перепису, обробки, узагальнення його результатів та оплати праці такого персоналу. Таким чином, зазначений Порядок приводиться у відповідність до норм чинного законодавства, уточнюється сама процедура залучення та збільшується розмір винагороди такому персоналу.

Наприклад, відповідно до прийнятої постанови, завідувач переписної дільниці у районі отримає винагороду за весь період роботи (60 календарних днів) – 3341 грн., або в середньому за місяць – 1670 грн.

На даний час начальник районного відділу статистики отримує посадовий оклад 1400 грн., а заробітна плата його на місяць становить в середньому 2700 гривень.

Виплати винагороди безпосередньо тимчасовому переписному персоналу, залученому для підготовки і проведення пробного сільськогосподарського перепису у 2012 році, буде здійснюватися в межах визначених бюджетних асигнувань.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.