Новини культури. 30 червня. Сьогодні в Донецьку відбудеться масштабна культурна подія “Друга зміна. Ніч індустріальної культури”.

Мистецька акція “Друга зміна. Ніч індустріальної культури” стартує у Донецьку

Паралельно схожі заходи відбудуться в індустріальних районах Польщі та Німеччини.

Формат свята є адаптованою версією традиційного німецького свята, яке має назву “Додаткова зміна. Ніч індустріальної культури”.

Уперше в історії свята європейської індустріальної культури у ньому братиме участь і Донецьк, як один з найстарших індустріальних регіонів України. Додаткова цінність даної події полягає в тому, що протягом одного дня це свято пройде одночасно в Донецьку, Катовицькому воєводстві (Польща) та в Рурській області (Німеччина).

Територією свята в Донецьку стануть Донецький обласний краєзнавчий музей, Донецький металургійний завод, ПАТ “Норд”, Парк ім.Щербакова, Художньо-виставковий центр АРТДОНБАСС.

Кожна з територій свята готує свою оригінальну цікаву програму, у якій кожен відвідувач зможе побачити не лише виступи танцювальних колективів, представників різних музичних напрямів, а й повноцінні екскурсії промисловими та культурними об’єктами, що розповідають про промислове минуле, сьогодення та майбутнє Донбасу.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.