Новини технологій. 21 червня. Сьогоднішній Google Doodle присвячено українському піонеру ракетної техніки Юрію Кондратюку з нагоди 115 річниці з його дня народження. Це перший Doodle на головній сторінці google.com, присвячений українцеві.

Сьогодні 115 років з дня народження Юрія Кондратюка

«Я вперше почув про Юрія Кондратюка від команди Google Україна, – говорить Майк Даттон, автор Google Doodle. – Мене дуже зацікавила його історія, і я почав працювати над цим проектом, збирати інформацію. Я вважаю, що історія Юрія дуже цікава, і в той же час сумна. Але яка ж це була дивовижна людина, яка прожила складне, проте яскраве життя! Для мене було честю працювати над Google Doodle, присвяченому такій особистості».

Юрій Кондратюк назавжди увійшов до історії науки як автор багатьох оригінальних ідей в ракетно-космічній галузі, які набагато випередили свій час. Він першим сформулював теорію багатоступеневих ракет, розглянув проблеми створення проміжних міжпланетних баз, вивів основне рівняння польоту ракети, розглянув енергетично найвигідніші траєкторії космічних польотів.

А результати його наукової праці «Завоювання міжпланетних просторів» 1929 року були використані при плануванні висадки американських астронавтів на Місяць (1969 рік), на зворотному боці якого на честь Кондратюка названо кратер.

Нагадаємо, що за 13-річну історію створення «дудлів», для України компанія зробила лише 4 лого.

За матеріалами Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.