Новини України. 11 червня. Сьогодні у Міжнародному аеропорту м. Донецьк імені Прокоф’єва здійснив посадку винищувач Су-27, який входить до складу сил і засобів Збройних Сил України, що охороняють повітряний простір над Донеччиною під час проведення матчів фінальної частини ЄВРО-2012.

Літак забезпечуватиме безпеку проведення фінальної частини ЄВРО-2012 у Донецьку

Військовий літак прибув з бригади тактичної авіації, що дислокується у Миргороді.

Начальник штабу авіації командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Ігор Янушевич наголосив, що метою перебування літака у Міжнародному аеропорту Донецьк є чергова перевірка взаємодії структур, які забезпечують безпеку проведення фінальної частини ЄВРО-2012.

“В цілому Збройні Сили готові до виконання відповідних заходів згідно з планом. Вся система повітряного простору України надійно захищена. Захист забезпечують визначені сили та засоби Повітряних Сил, а також сили протиповітряної оборони Сухопутних військ”, – повідомив він.

Також генерал-майор Ігор Янушевич зазначив, що з питань забезпечення безпеки повітряного простору під час проведення фінальної частини Євро-2012 в Україні, налагоджено тісний зв’язок між Збройними Силами України та країнами Північноатлантичного альянсу.

“Ми активно обмінюємось інформацією з нашими партнерами”, – повідомив начальник штабу авіації командування Повітряних Сил ЗС України.

Як повідомив пілот Су-27, заступник командира бригади тактичної авіації (м. Мелітополь) з льотної підготовки підполковник Олександр Оксанченко, в рамках антитерористичного забезпечення Євро-2012 літак нестиме бойове чергування з аеродрому Краматорськ.

До речі, як зазначив офіцер, цього року у з’єднанні стали “до строю” три бойових літака, які пройшли ремонт на підприємствах вітчизняного ОПК.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.