Новини України. 12 червня. Мисливець, через якого в дніпропетровському трамваї постраждало 9 людей, попросив пробачення у потерпілих.

Винуватець вибуху в трамваї попросив вибачення

Вадим Аранжій, винуватець інциденту в дніпропетровському трамваї, в результаті якого постраждало 9 людей, попросив вибачення у потерпілих і у всіх мешканців Дніпропетровська.

«Живу я в Запорізькій області. Я мисливець. Вирішив придбати порох і капсули в магазині. Коли їхав назад у трамваї, у мене обірвалися ручки пакета, в якому знаходилося 2 банки пороху і капсули», – розповів він.

За словами мисливця, в результаті падіння порох спалахнув і сходу погас. Аранжій пояснив, що їхав в трамваї стоячи, тримаючись однією рукою за поручень, і не зумів утримати падаючий пакет.

«Так склалися обставини. Я не навмисне це влаштував. Я прошу вибачення у всіх, хто постраждав і у всіх мешканців Дніпропетровська за подію в трамваї », – підкреслив пан Аранжій.

Як повідомлялось вчора, в результаті займання пороху в дніпропетровському трамваї 9 людей отримали легкі опіки і були госпіталізовані як мінімум на добу. Бабушкінський райвідділ міліції Дніпропетровська порушив кримінальну справу за ч.1 ст.267 Кримінального кодексу Україні.

За матеріалами sejchas.tk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.