Новини здоров’я. 18 червня. Вирівнювачі волосся є третьою за поширеністю причиною дитячих опіків після гарячих напоїв та їжі.

Вирівнювачі волосся дуже небезпечні для дітей

Згідно зі статистикою, сотні дітей щорічно потрапляють до лікарень з опіками різного ступеня тяжкості.

Цей предмет жіночого туалету може бути дуже небезпечним. Вирівнювачі для волосся можуть розігрітися до температури 230 градусів за Цельсієм і стати причиною серйозних опіків і шрамів у дітей.

«Маленькі діти хапають предмети, які попадаються їм під руку, або випадково наступають на плойки і вирівнювачі волосся, які лежать на підлозі. Опіки, залишені ними, можуть бути дуже глибокими і болісними», – відзначають автори дослідження.

Хоча кількість дітей, госпіталізованих з опіками від вирівнювачів волосся, постійно зростає, експерти припускають, що ця статистика применшена. Більшість дітей, які отримали такі опіки, залишаються вдома, де їх лікують батьки.

Щоб захистити дитину від серйозної травми, завжди вимикайте гарячий прилад після використання і кладіть його подалі від дітей на безпечну поверхню. Ніколи не кидайте подібні предмети без нагляду, навіть якщо поруч немає дітей.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.