Новини політики. 15 червня. Європарламент може застосувати санкції проти України, якщо лідери опозиції, які перебувають в ув’язненні, не візьмуть участі у виборах.

В Украіні великі проблеми з корупцією, - ЄС

Вибори не будуть справедливими, якщо певні люди не будуть брати участь в цих виборах. Можливо, будуть і санкції. Ми можемо розглянути, наприклад, бізнес зв’язку пана Януковича, або ми можемо подивитися на махінації, які були пов’язані з корупцією при будівництві НСК “Олімпійський”. В Україні дуже великі проблеми з корупцією”, – заявив депутат Європарламенту Вернер Шульц, передає ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому за словами євродепутата Ребекки Хармс, справедливу оцінку виборам в Україні можна буде дати лише за умови участі в них лідерів опозиції.

“Якщо найважливіші керівні особи опозиційних партій не будуть приймати участь у цих виборах, це буде недоліком“, – заявила вона.

Крім того, за її словами, для відновлення позитивного діалогу з Європейським Союзом щодо угоди про асоціацію, в Україну повинні бути припинені політичні переслідування.

“Я всім серцем хотіла б, щоб люди в Україні отримали певну вигоду від такої угоди. І це буде тільки тоді, коли в Україну будуть припинені порушення прав людини, і коли Янукович перестане мстити опозиції”, – сказала Хармс.

Нагадаємо, раніше соціал-демократи Європарламенту почали обговорення можливості введення санкцій для України у випадку, якщо Тимошенко не візьме участь у виборах в Раду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.