Новини культури. 19 червня. З 22 по 24 червня в Україні буде проходити фестиваль скандинавського короткометражного кіно «Вікенд з вікінгами».

Дні скандинавського кіно пройдуть у найбільших містах України

Як зазначено в прес-релізі організаторів, «Вікенд з вікінгами» представить відвідувачам цікаві та актуальні фільми Данії, Норвегії та Фінляндії, ретроспективи режисерів, зустрічі та лекції скандинавських кінематографістів.

Крім сеансів, що включають в себе добірку фільмів на різні теми і різних жанрів, на особливу увагу заслуговує «Ретроспектива П.В. Лехтінен», відомого фінського кінематографіста, незалежного режисера, засновника компанії CineParadisoOy.

Його фільми були відзначені на багатьох міжнародних кінофестивалях, а в 2001 р. він отримав найпрестижнішу нагороду Фінляндії – премію RistoJarva, що присуджується найбільш перспективним молодим режисерам. В рамках події, в Києві також відбудеться майстер-клас і зустріч з режисером.

Офіційне відкриття відбудеться 22 червня в приміщенні кінотеатру «Кінопанорама» у Києві. Відразу після нього розпочнеться перший сеанс«Снігова анімація», представлена кращою анімаційною школою 2012 року – Художньою Академією в місті Турку, Фінляндія.

Фестиваль буде проходити в Києві, Харкові, Львові, Ужгороді та Херсоні.

За матеріалами Фокус.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.