Новини України. 14 червня. За п’ять місяців цього року в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу було влаштовано 614 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Найменше дітей за останні п'ять місяців усиновили на Львівщині

Це на 236 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це під час наради з головами обласних державних адміністрацій заявив уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, повідомляє прес-служба президента.

“Станом на 1 червня цього року в прийомних сім’ях та дитбудинках сімейного типу виховується 10481 дитина. Такі показники є результатом ефективного виконання обласними адміністраціями завдань президента щодо реалізації права на виховання в сім’ї кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування”.

Найкращі результати в реалізації цього права показали Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Харківська, Херсонська, Тернопільська, Рівненська, Одеська, Миколаївська області та АР Крим », – зазначив дитячий омбудсмен.

Зокрема, за його словами, в Дніпропетровській області за 5 місяців цього року в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу влаштовано 108 дітей, у Київській області – 72.

Також він зазначив, що поки незадовільними залишаються результати роботи у Львівській області, де за 5 місяців цього року в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу влаштовано тільки 2 дітини, в Чернігівській області – 9 дітей, а також погіршилися результати в Житомирській області, Києві та Севастополі.

За матеріалами Независимое Бюро Новостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.