Новини культури. 19 червня. 15-хвилинна стрічка режисера Володимира Тихого “Янгол смерті” візьме учать у програмі “Український національний конкурс” на цьогорічному Одеському кінофестивалі.

У конкурсі Одеського фестивалю візьме участь фільм про серійного вбивцю

Фестиваль проходитиме з 13 по 21 липня.

У дядьки Толі рік тому повісилася дружина. Діти живуть закордоном. Чоловік нещасний у своїй самотності. Просить Господа, щоб вчинив суд над всіма поганими людьми, а люди всі погані, і вбив їх. Але Бог не відповідає на молитви і дядько Толя бере його функції на себе. Стає серійним маніяком-убивцею.

Фільм про апокаліпсис у його душі. Але стрічка дуже весела, багато чорного гумору. Нещодавно показував її комісії Держкіно, то жінки, які за 20 років роботи чого тільки не бачили, під стільці падали від сміху. А голова Держкіно Катерина Копилова вже декілька тижнів з фільму цитує репліку бабусі про маленьку дівчинку, яку щойно закопав головний герой.

“З неї б все одно нічого хорошого не вийшло б: або блядь, або на базар”, – розповів Володимир Тихий.

Стрічка увійшла до альманаху “Україна, гудбай!”, де режисер виступив продюсером.

“Сценарій “Янгола смерті” написала чудова молода авторка — Марися Нікітюк. Її тексти – наступний крок від Подерв’янського. Соціальна поетика, доведена до повного абсурду. Ніби все дуже реалістично, але водночас і нереально”, – додав режисер.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.