Новини здоров’я. 15 червня. Навряд чи знайдеться дитина, яка б не обожнював шоколад. Як відомо, чорний шоколад вважається корисним для здоров’я дорослих, але не зашкодить він дітям?

Австралійські експерти з'ясували, чи шкодить дітям шоколад

Експерти з Австралії спробували це з’ясувати.

Навіть чорний шоколад є для дітей справжніми ласощами.

Дослідники з Мельбурну вирішили з’ясувати, як щоденне вживання чорного шоколаду впливає на здоров’я дітей.

Для цього вони пригощали 200 дітей початкової школи 7 грамами шоколаду протягом семи тижнів щодня. Діти регулярно проходили огляд на предмет кров’яного тиску, росту, ваги і об’єму талії.

Як виявилося, ніхто з дітей не набрав зайву вагу. Що стосується тиску, воно у юних учасників експерименту ніяк не змінилося.

«Як і будь-яким іншим продуктом, чорним шоколадом не варто зловживати. У малих дозах шоколад не впливає на вагу дитини. У великих дозах, однак, він може сприяти набору зайвої ваги. До того ж, більшість дітей їдять молочний або білий шоколад, який не має корисні властивості темних сортів », – зазначили автори дослідження.

Темні сорти шоколаду знижують кров’яний тиск і ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи та інсульту у дорослих людей. Вплив шоколаду на дітей раніше вивчено не було. Експерти вважають, що контроль кров’яного тиску з дитинства допоможе впоратися з двома небезпечними вбивцями – хворобами серця і інсультами.

«Якщо ви хочете почастувати свою дитину шоколадом – нехай це буде чорний шоколад», – рекомендують автори дослідження.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.