Новини України. 13 червня. Кількість дітей-сиріт, влаштованих у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, постійно збільшується.

Усе більше сиріт влаштовують у сім'ї або дитбудинки сімейного типу, – Павленко

Зокрема, за п’ять місяців 2012 року у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу було влаштовано 614 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування – це на 236 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Загалом станом на 1 червня 2012 року у прийомних сім’ях і дитбудинках сімейного типу виховується 10481 дитина.

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко наголосив, що такі показники є результатом ефективного виконання ОДА завдань Президента щодо реалізації права на виховання в сім’ї кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Найкращі результати в реалізації цього права показали Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Харківська, Херсонська, Тернопільська, Рівненська, Одеська та Миколаївська області.

Зокрема, у Дніпропетровській області за п’ять місяців 2012 року у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу влаштовано 108 дітей, за 5 місяців 2011 року – 38; в Київській області – 72 дитини (у 2011 році – 11).

Незадовільними наразі є результати роботи у Львівській області, де за 5 місяців 2012 року у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу влаштовано лише 2 дітей, Криму (7 дітей); Чернігівської області (9 дітей). Також погіршилися результати в Житомирській області, містах Києві та Севастополі.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.