Новини світу. 25 червня. Уряд Єгипту на чолі з прем’єр-міністром Камалом аль-Ганзурі у вівторок провів своє останнє засідання в повному складі.

Уряд Єгипту провів своє останнє засідання

А потім, відповідно до правил, подав прохання про відставку главі правлячої Вищої ради збройних сил маршалу Хусейну Тантаві.

У той же час Тантаві доручив кабінету міністрів виконувати свої обов’язки до прийняття обраним главою держави Мухаммедом Мурсі присяги на вірність батьківщині.

У неділю Виборчком Єгипту оголосив офіційні результати президентських виборів. Перемогу з мінімальною перевагою здобув кандидат від асоціації “Брати-мусульмани” Мухаммед Мурсі. Він випередив свого суперника, незалежного кандидата, екс-прем’єра Єгипту Ахмеда Шафіка, набравши 51,7% голосів виборців.

Напередодні оголошення підсумків виборів глави держави прем’єр-міністр Єгипту виступив із заявою, в якій підвів підсумки роботи уряду. За словами аль-Ганзурі, кабінет міністрів, який прийшов до влади в складний для країни період, у своїй роботі керувався виключно інтересами народу і йому немає в чому собі дорікнути.

“Ми змогли стабілізувати безпеку і не допустити економічного колапсу. Це найголовніше в нашій роботі”, – сказав єгипетський прем’єр.

Очікується, що всі міністерства в найближчі дні підготують доповідь про виконану роботу і приблизний план роботи на найближче майбутнє. Ці документи будуть передані обраному главі держави.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.