Новини спорту. 2 червня. Команда Олега Блохіна продожує підготовку до домашнього Євро-2012 у товариських матчах. Спаринг зі збірною Австрії знову підкреслив проблеми жовто-блакитних в обороні.

Австрійці перемогли українців

Австрійці вже на 3 хвилині відкрили рахунок. Михалик звалив опонента біля лінії штрафного майданчика. Юнузовіч зі стандарту ідеально перекинув стінку, без шансів для Горяїнова.

Українці володіли територіальною перевагою, але дивідендів це їм не приносило. В одній з атак Ярмоленко чудово впорався з Алабою на правому фланзі і навісив на дальню стійку, але там Девіч до м’яча не дотягнувся, а Коноплянка цього не очікував. Євген спромігся на неточний простріл.

На другий тайм вийшли на поле Коваль, Шевченко і Мілевський. Українці дуже швидко відігрались. Назаренко зі штрафного пробив відверто невдало, проте влучив у спину Предлю, від якого снаряд зрикошетив на вільного Ярмоленка. Андрій сам бити не став, відкотивши на Гусєва. Перед Олегом був лише порожній кут, який півзахисник холоднокровно вразив.

Однак так само швидко українці втратили перевагу. Активний Алаба в черговий раз помучив Гусєва на лівому фланзі атаки австрійців, прострілив в центр на Юнузовіча, але тому пробити не дали. Куля відскочила на дальній кут штрафного, де Арнаутович у дотик забив красень-гол.

Жовто-блакитні зібрали всю волю в кулак і знову зрівняли рахунок. Дубль оформив Олег Гусєв, який класним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив точно в дев’ятку воріт збірної Австрії. Ніхто півзахисника Динамо не зустрічав, ніхто не завадив йому прийняти і обробити м’яч після пасу Ярмоленка.

Австрійці у відповідь створили забійний момент. Антолій Тимощук не встигав і відпустив одноклубника Алабу. А темношкірий австрієць дуже небезпечно пробив у дальній кут після прострілу справа, але йому не вистачило лічених сантиметрів.

Хлопці Блохіна не забарились з відповіддю. Гусєв навішував з кутового на ближню стійку, де Мілевський головою підправляв м’яч у дальній кут, але з лінії воріт м’яч виніс Суттнер. Ще за кілька хвилин Тимощук потужно пробив здалеку, але м’яч просвистів над поперечиною.

А під завісу австрійці вирвали перемогу, а українці відповідно втратили нічию. Ще один диво-гол вдався Арнаутовичу. Після затяжної атаки нападник Австрії зняв павутину з воріт Коваля. У підсумку 3:2 – перемога збірної Австрії, яка ставить під сумнів готовність оборони збірної України до Євро.

Генеральна репетиція збірної України відбудеться в німецькому Інгольштадті. У понеділок співвгосподарі Євро зіграють з турками, після чого повернуться додому, продовживши підготовку до першості Європи на динамівській базі в Кончі-Заспі.

Австрія – Україна 3:2

Голи: Юнузович, 3, Арнаутович, 62, 89 – Гусєв, 56, 65

Австрія: Ліндер, Кляйн (Гаріч, 28), Предль, Шарнер, Саттнер, Арнаутович, Баумгартлінгер (Кавлак, 67), Алаба (Пехліван, 82), Іваншиц (Бургшталлер, 75), Юнузович, Янко (Бюргер, 63)

Україна: Горяїнов (Коваль, 46), Гусєв, Хачеріді, Михалик, Ракицький, Тимощук, Назаренко (Ротань, 63), Коноплянка (Бутко, 59), Ярмоленко, Воронін (Мілевський, 46), Девіч (Шевченко, 46)