Новини політики. 24 червня. Грузію і Україну об’єднує спільна небезпека, яка полягає в планах Росії зі створення «трансформованого СРСР» – Євразійського союзу.

У Києва і Тбілісі спільна загроза — Євразійський союз, — глава МЗС Грузії

За словами міністра закордонних справ Грузії Григола Вашадзе, плануючи візит до Києва він не став озиратися на європейських чиновників, багато з яких в останні місяці ігнорують українське керівництво.

«Я зовсім не вагався, коли збирався їхати. Грузія орієнтована на ЄС. Як правило, наш зовнішньополітичний курс збігається з політикою Європейського Союзу та Сполучених Штатів. Але є відмінності. І наші партнери чудово про них знають», — підкреслив грузинський міністр.

Він зазначив, що ці відмінності виявляються і в політиці по відношенню до України.

«У Грузії, по-перше, є свої національні інтереси. По-друге, в нас стратегічний союз з Україною. По-третє, спільна історія. По-четверте, у Грузії та України є спільна небезпека».

«Коли в Росії оголошуються плани створення Євразійського союзу (а люди, які про це говорять, як правило, звикли виконувати свої обіцянки), то всі чудово розуміють, що йдеться про трансформований Радянський Союз. Точніше, про політичні та військові аспекти цієї імперії, яка розпалася», — пояснив Вашадзе.

«Тому для Грузії сильна, стабільна, квітуча Україна — життєва необхідність», — додав він.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.