Новини політики. 25 червня. У Києві сьогодні підписали українсько-німецьку Угоду про співпрацю у медичній галузі.

Німеччина підтримає українську медицину

Фактично, це – початок здійснення програми «Підготовка медичних кадрів для перинатальних центрів», що дозволить понад шестистам українським лікарям упродовж найближчих двох років стажуватимуться у клініках України та ФРН.

Першими розпочнуть навчання 27 червня медики (акушери-гінекологи та неонатологи) Дніпропетровського перинатального центру.

Партнерська програма, яка передбачає підготовку та навчання українських медиків у сучасних перинатальних центрах України та у німецьких клініках – це продовження співпраці медиків двох держав. Адже не секрет, що українська медицина потребує не просто реформ, а інтелектуального, наукового і технічного оновлення та модернізації. Про це говорив посол ФРН Ганс-Юрген Гамзьот, підписуючи угоду.

«Це – ще один крок у поглиблення нашого співробітництва, яке триває упродовж кількох років. Так, 2007 року ми підписали з Україною угоди про співпрацю у боротьбі зі СНІДом та про підтримку Німеччиною реформування психіатричної допомоги в Україні. Відтак ми розпочинаємо новий модельний проект у сфері акушерства, гінекології та неонатальної допомоги, тобто, ідеться про допомогу новонародженим», – зазначив німецький посол.

Ганс-Юрген Гамзьот також повідомив: серед викладачів і тренерів – професори таких потужних медичних центрів Європи, як Університетська клініка Франкфурта, Берлінський гінекологічний центр, Перинатальний центр у Бонні. На думку дипломата, реалізація українсько-німецької програми дозволить встановити безпосередні контакти між лікувальними закладами, науковими установами, а також між лікарями та вченими, які рятують життя немовлят та їхніх матерів.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.