Новини політики. 26 червня. Колишній президент Віктор Ющенко вважає, що Україна перебуває за крок до білоруського сценарію.

В країні відчувається фобія до всього українського, – Ющенко

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Києві.

“Політичні процеси, які відбуваються в країні, говорять, що в різних сферах нашого буття відчувається дискомфорт“, – наголосив він, додавши, що, зокрема, країна втрачає свою європейськість, свободу, демократію, в країні спостерігається фобія до всього українського.

“Це квазі-політика, це квазі-час, в якому ми живемо”, – зауважив Ющенко, додавши, що сьогодні в країні квітнуть популізм та виборчі технології.

Він також розкритикував економічну ситуацію в країні, зауваживши, що, за оцінками експертів, її можна назвати переддефолтною.

Ющенко піддав критиці й зовнішню політику влади, зазначивши, що Україна сьогодні втрачає партнерів як на Сході, так і на Заході. Особливо це стосується євроінтеграції.

Екс-президент розкритикував і дії деяких політиків, які закликають бойкотувати нашу державу, як на політичному, так і спортивному рівні. Він назвав таку політику “кочубеївщиною”, порівнявши її з ситуацією, коли під час Полтавської битви багато козаків воювали не за незалежність з гетьманом, а на протилежному боці.

Він вважає, що все це веде країну до сценарію “Білорусь-2”.
Також він не погодився з думкою, що сьогодні в Україні склалась біполярна партійна система – Партія регіонів та БЮТ.
Ющенко переконаний, що це не правильна точка зору, оскільки ці політичні сили є полярними.

“Я не бачу біполярності, коли одна політична сила підписує московську газову угоду, а друга сила підписує Харківську угоду – це дві угоди, які носять антиукраїнський зміст”, – сказав екс-президент, додавши, що це “валянки з однієї пари”.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.