Новини України. 29 червня. Європа побачила, що Україна поступово утверджує європейські цінності у всіх сферах життя і йде до демократії.

“Євро-2012” відкрило очі Європі на іншу Україну, – Надоша

Про це заявив народний депутат України (Партія регіонів) Олег Надоша, коментуючи слова співдоповідачів Парламентської асамблеї Ради Європи про те, що парламентські вибори в Україні можуть бути демократичними, якщо в них не будуть брати участь лідери опозиції, що знаходяться у в’язниці за рішенням суду.

«Євро-2012 відкрило очі Європі на іншу Україну. Не ту, яку в чорному кольорі підносили їм. А ту Україну, яка йде до демократії. Україну, яка поступово стверджує європейські цінності у всіх сферах життя. Україну, в якій живуть творчі, привітні, гостинні і доброзичливі люди. Україну, в якій прекрасна природа», – каже Надоша.

Регіонал також зазначив, що парламентські вибори доведуть всьому світові, що «Україна стрімкими кроками йде до Європи».

«Вибори будуть проведені чесно і прозоро, у відповідності з усіма світовими стандартами демократії і права», – резюмував Олег Надоша.

Співдоповідачі Парламентської асамблеї Європи Майліс Репс і Марієтта Пурбе-Лундін виступають проти ідеї визнання апріорі недемократичними наступні парламентські вибори, якщо в них не будуть брати участь ув’язнені лідери опозиції.

У той же час в Європарламенті вважають, що Вищий спеціалізований суд України, перенісши розгляд касаційної скарги з газового справі Юлії Тимошенко, сприяє тому, щоб екс-прем’єра не допустили до участі в парламентських виборах.

За матеріалами Независимое Бюро Новостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.