Новини світу. 11 червня. Частка жінок в особовому складі німецької армії збільшиться з нинішніх 9 % до 15 %.

армія, жінки
Склад жінок в німецькій армії збільшать до 15 %

В основному збільшення торкнеться бойових підрозділів. Крім того, очікується, що на 50 % з жінок будуть складені медсанчастини, проте такий показник майже досягнуто вже зараз.

Як розповів генерал-інспектор (аналог начальника генштабу) бундесверу Фолькер Вікер (Volker Wieker), у зв’язку із зростанням набору жінок у збройних силах планується збільшити число дитячих садів, з тим щоб військовослужбовці могли більше часу проводити зі своїми сім’ями. Тим часом в які саме терміни повинні відбутися реформи, Вікер не уточнив.

В даний час бундесвер знаходиться в процесі реформування. Згідно з планами, прийнятим ще за попереднього міністра оборони Карла-Теодора цу Гуттенберга, з метою підвищення ефективності чисельність збройних сил повинна бути скорочена з 240 000 до 185 000 чоловік. Крім того, в 2011 року в країні було скасовано обов’язковий призов і альтернативна служба.

За словами генерал-інспектора, жінок допустили до служби в бойових підрозділах тільки в 2001 році. До цього вони значилися в медсанчастинах і військових ансамблях. Тим часом не всі в Німеччині позитивно ставляться до проходження служби жінками.

Так, в 2011 році керівник Інституту державної політики в Алберсроде Ерік Ленерт (Erik Lehnert) виступив проти набору жінок у збройні сили, наполягаючи, що їх фізичні дані не відповідають критеріям.

Приводом до його заявою стала загибель на борту навчального парусника ВМС “горх Фок” курсантки Зари Олени Зеелем.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.