Новини України. 3 червня. Спільне свято всіх військових моряків, яке відбудеться цього року в Севастополі, буде видовищним, барвистим, і пройде без всяких ексцесів.

Флот, Севастополь
День морського флоту України пройде без ексцесів

«Якихось супер-особливостей святкування не буде. Як вже сказали два шанованих адмірала (керівники навчань: віце-адмірал Сергій Єлісєєв та віце-адмірал Олександр Троян – ред.), взаємодію між двома братніми флотами відпрацьовано. Є повне розуміння того, що відбувається в регіоні і на флотах. Я впевнений, що спільне свято всіх військових моряків, яке пройде цього року, буде видовищним, барвистим і пройде без всяких ексцесів. Я впевнений, воно сподобається всім нашим жителям та гостям міста”, -заявив перший заступник голови СМДА Сергій Савенков.

Нагадаємо, 30 грудня 2011 року Президент України Віктор Янукович своїм указом переніс святкування Дня флоту України на останню неділю липня. Одночасно голава держави скасував указ, підписаний попереднім Президентом Віктором Ющенко в 2008 році, про святкування Дня флоту України в першу неділю липня.

Відтепер День флоту України святкуватимуть в останню неділю липня. У цей день з радянських часів відзначається День Військово-Морського Флоту Росії.

За матеріалами  Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.