Новини авто. 21 червня. У січні-травні петербурзькі автомобільні заводи Toyota, GM, Nissan і Hyundai збільшили виробництво в два рази, випустивши 157700 машин.

автомобіль
Петербурзький автокластер випустив понад 500 тис авто

З 2008 року, на початку якого у Петербурзі почав роботу перший автомобільний завод компанії Toyota, в місті вироблено понад 500 000 автомобілів.

У травні в місті вироблено 34300 машин, що на 81% більше аналогічного періоду минулого року. Це кращий результат виробництва автомобілів за місяць за весь час розвитку автокластера в місті. Частка петербурзького автопрому по відношенню до загальноросійському обсягом виробництва легкових автомобілів за перші п’ять місяців цього року склала 19,8%.

«Автомобільні заводи міста знову перевищують заявлені обсяги можливого виробництва, – говорить генеральний директор« Auto-Dealer-СПб»Михайло Чаплигін. – За нашою оцінкою щомісяця вони здатні випускати до 31 тисяч автомобілів. Але вчора стало відомо, що завод Nissan ще в квітні приступив до великовузлового складання двох моделей Infiniti, що дозволяє йому понад своїх можливостей додатково виробляти 400-450 машин на місяць. Не виключено, що й інші підприємства міста мають аналогічні резерви ».

Всього на чотирьох петербурзьких автомобільних заводах Toyota, GM, Nissan і Hyundai випускається 10 моделей автомобілів – Chevrolet Cruze, Opel Astra, Nissan Teana, Nissan X-Trail, Nissan Murano, Infiniti FX, Infiniti M, Toyota Camry, Hyundai Solaris і Kia Rio.

З них п’ять – Solaris, Rio, Astra, Cruze і Camry за підсумками січня-травня 2012 увійшли в Топ-25 найбільш продаваних моделей авто в Росії.

За матеріалами АВТОСТАТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.