Новини економіки. 11 червня. 54-е засідання Економічної ради СНД пройде 21 червня в Санкт-Петербурзі.

Учасники засідання Економічної ради СНД ознайомляться з оглядом торгової політики Таджикистану

Заступники глав урядів держав Співдружності, що входять до складу Ради, обговорять, зокрема, проекти низки документів – Стратегії співробітництва держав СНД у побудові і розвитку інформаційного суспільства та Плану дій по її реалізації на період до 2015 року ; Угоди про міждержавні технічних регламентах; Концепції інформаційного телеканалу “Мир 24” на базі Міждержавної телерадіокомпанії “Мир”; Типового угоди про транскордонне співробітництво; Комплексу заходів на 2012-2014 рр.. з реалізації Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав – учасниць СНД на період до 2020 року; Протоколу про внесення змін до Угоди про Правила визначення країни походження товарів в СНД від 20 листопада 2009 року.

Також учасники засідання підведуть підсумки виконання Плану заходів щодо реалізації першого етапу (2009 – 2011 роки) Стратегії економічного розвитку СНД на період до 2020 року, обговорять стан конкуренції на ринку послуг продажу продовольчих товарів в роздрібних торгових мережах країн СНД.

Крім того, учасники заслухають інформацію про хід роботи з поетапного скасування обмежень у взаємній торгівлі держав Співдружності і ознайомляться з оглядом торгової політики Таджикистану.

До порядку денного засідання також внесено питання про фінансування в 2013 році Плану заходів з реалізації Основних напрямів подальшого розвитку медико-соціальної допомоги та підвищення якості життя ветеранів воєн – учасників локальних конфліктів і членів їх сімей у державах-учасницях СНД на період до 2015 року та хід його реалізації в 2011-2012 роках.

За матеріалами Тrend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.