Новини здоров’я. 8 червня. Депутати Держдуми Росії підготували альтернативний антитютюновий законопроект, більш жорсткий порівняно з документом, розробленим Міністерством охорони здоров’я.

Депутати Держдуми розробили альтернативний антитютюновий законопроект

“Нашим підкомітетом підготовлено альтернативний закон про тютюнопаління, який незабаром буде представлений в Державну думу. Ми знаємо, що виходить закон про тютюнопаління, який розробило Міністерство охорони здоров’я. Але ми вважаємо, що цей закон дуже м’який і не виконує тих функцій і завдань, які сьогодні реально коштують перед нашою державою “, – повідомив голова підкомітету з питань профілактики та забезпечення здорового способу життя комітету Держдуми з охорони здоров’я Сергій Фургал.

МОЗ РФ підготував законопроект “Про захист здоров’я населення від наслідків споживання тютюну”.

Документ, внесений відомством в уряд 20 травня і повернений для доопрацювання, передбачає заборону на куріння в громадських місцях, на продаж сигарет в ларьках, на демонстрацію тютюнових виробів та процесу куріння в нових аудіовізуальних творах, призначених для дітей.

Відомство планує підготувати поправки до даного проекту закону і внести його на розгляд в уряд до 1 листопада 2012 року.

За матеріалами РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.