Новини світу. 22 червня. Військова поліція буде створена в 2012 році, якщо російські законодавці візьмуть всі необхідні поправки в законодавство, які регламентують діяльність нового органу.

Міноборони РФ знову заявило про плани створення військової поліції

Терміни створення військової поліції в російській армії переносяться останні три роки. Останній раз глава військового відомства Анатолій Сердюков висловлювався щодо термінів створення цього органу в листопаді минулого року – він заявляв, що військова поліція почне функціонувати в 2012 році.

Положення про військову поліції давно існує, територіальні органи на місцях, в гарнізонах, сформовані, поправки до законодавства направлені на затвердження, але терміни щороку зрушуються”, – сказав Сердюков.

У цьому зв’язку він відзначив, що положення про створення військової поліції повинно було увійти в закон про поліцію, який набув чинності 1 березня 2011 року, однак його там не виявилося.

Крім того, на його думку, не сприяє прискоренню процесу створення військової поліції і затримка з призначенням на посаду керівника цього відомства генерал-лейтенанта Сергія Суровикино.

У функції нового органу буде входити, в тому числі, боротьба з “дідівщиною” і крадіжкою військового майна. Передбачається, що одним з органів військової поліції стане комендантська служба, введена в серпні 2011 року і покликана стежити за правопорядком в армії.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.