Новини технології. 26 червня. Виконавчий директор найбільшої в світі соціальної мережі Facebook Шеріл Сандберг увійшла до ради директорів, ставши першою жінкою в раді.

Шеріл Сандберг стала першою жінкою у Раді директорів

Раніше компанія неодноразово піддавалася критиці з боку правозахисних організацій, які закликали Facebook додати жінку в свою раду директорів.

“Шеріл була моїм партнером в управлінні Facebook і грала центральну роль у нашому зростанні і успіху протягом багатьох років. Її розуміння нашої місії і довгострокових можливостей, її досвід як в Facebook, так і в радах директорів інших компаній, робить її входження в наш рада директорів природним кроком “, – заявив засновник Facebook Марк Цукерберг.

Сандберг контролює в Facebook бізнес-діяльність компанії, включаючи продажі, маркетинг та розвиток бізнесу, юридичні питання, людські ресурси, відносини з державними організаціями та інше. До свого приходу в Facebook Сандберг займала посаду віце-президента підрозділу глобальних онлайн-продажів і операцій компанії Google, а раніше була керівником апарату міністерства фінансів США при президенті Біллі Клінтоні.

Крім Сандберг, до ради директорів Facebook входять ще сім членів, включаючи генерального директора і голову ради директорів Facebook Марка Цукерберга.

За матеріалами РИА Новости

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.