Новини України. 11 червня. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник  повідомив про те, що сьогодні в пришкільних таборах відпочиває переважна більшість дітей і всі вони зараховуються до таких таборів добровільно і лише за заявою батьків.

У пришкільних таборах відпочине понад мільйон дітей, - Табачник

“Сьогодні координує всі роботи з оздоровлення і відпочинку дітей міністерство праці і соціальної політики. Допомагає йому міністерство освіти, бо переважна більшість дітей відпочиває в шкільних таборах, які створені при школах. У нас з цим проблем немає тому що всі діти зараховуються добровільно і лише за заявою батьків. В цьому році всі органи освіти дуже добре спрацювали. Якщо минулого року у нас в шкільних таборах збирались пройти відпочинок 1 мільйон 330 тисяч дітей, то цього року на 432 тисячі більше – 1 мільйон 762 тисячі”, – сказав міністр.

Табачник також зауважив, що не поділяє скептично зневажливого ставлення до шкільних таборів.

“Це, на мою думку, гарна форма для тих сімей, які планують відпустку пізніше – в липні або в серпні. Всі діти місяць будуть під наглядом педагогів. Сьогодні близько 16 тисяч студентів педагогічних спеціальностей проходять там практику як вожаті, як викладачі, як вихователі”, – додав співрозмовник агентства.

Він також зазначив, що паралельно з пришкільними таборами, працює понад 1,5 тисячі позашкільних освітніх закладів: будинки творчості, і станції юних натуралістів, центри туризму, станції туристів-краєзнавців, юних археологів.

“Для кожного табору на кожен місяць розроблений окремий план – максимально подорожей, екскурсій, перебування в музеях. Якщо ж погода дозволяє, то перебування на природі. Ну, це не можна в повній мірі назвати оздоровленням. Це, скоріше, відпочинок, але я думаю, що це допомагає батькам організувати відпочинок дітей“, – додав Табачник.

Він також наголосив на тому, що батьки, у разі необхідності, можуть віддати дітей до пришкільних таборів і на три літніх місяці. Також, за його словами, догляд і перебування дітей в таких таборах є безкоштовним, але харчування забезпечується за рахунок батьків.

За матеріалами: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.