Новини світу. 11 червня. Незвичайну можливість спостерігати за ходом ігор ЧЄ-2012 з футболу надала жителям Праги і її гостям адміністрація столичного метро.

метро
Для того, щоб дізнатися рахунок, навіть не потрібно зупинятися

На величезних білосніжних пластикових панелях, що облицьовують стіни підземного переходу між двома центральними станціями “Мустек” ліній А і В, чорними маркерами намальовані квадрати, які позначають всі матчі чемпіонату Європи з зазначенням національних збірних.

Після кожного матчу у відповідному квадраті з’являється рахунок гри і невеликий малюнок, що образно відображає її суть.

Написи зроблені дуже крупно і для того, щоб дізнатися рахунок, навіть не потрібно зупинятися. Таким чином, тисячі людей, які щодня проходять переходом між двома станціями, можуть бути в курсі результатів останніх матчів чемпіонату.

Представник празької підземки вже заявив, що ніякого збитку стінам переходу подібні спортивні “графіті” не наносять, оскільки маркери спеціально підібрані так, щоб зроблені ними написи і малюнки, добре відмивалися і не залишали ніякого сліду на білому облицювальному пластику.

Вдалу гру російської збірної проти чеських футболістів місцева преса назвала “російським ураганом”. Характерно, що в квадратику, присвяченому грі збірних Росії і Чехії, зображений ялиновий ліс, усі дерева якого зламані і кинуті на землю могутніми поривами вітру.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.