Новини світу. 7 червня. Мосміськсуд визнав законним рішення про відмову узгодити борцям за права секс-меншин гей-паради у столиці на сто років вперед.

Мосміськсуд узаконив заборону на гей-паради до 2112 року

«Мосміськсуд відхилив апеляційну скаргу на рішення Тверського районного суду столиці, який визнав законними заборони урядом Москви публічних акцій гей-параду на найближчі сто років – з березня 2012 по травень 2112», – заявив організатор акцій Микола Алексєєв.

Алексєєв заявив, що має намір оскаржити винесене рішення в президію Мосміськсуду, а потім звернутися до Європейського суду з прав людини.

Як пояснив Алексєєв, в минулому році активісти руху, «скориставшись лазівкою в законодавстві,  яка не встановлює максимальні терміни для узгодження культурно-масових акцій в столиці», подали в московську мерію заявки на затвердження відразу 102 гей-паради з 2012 по 2112 роки.

За задумом організаторів, усі акції повинні були пройти на Болотній площі в Москві.

«У відповідь ми отримали листа з посиланням на норму закону, що регламентує проведення культурно-масових акцій у столиці. Ні згоди, ні відмови ми не отримали, хоча закон зобов’язувати дати їх нам в 15-денний термін », – сказав він.

За словами Алексєєва, на отримання дозволів організатори гей-парадів не сподівалися, розраховуючи лише отримати привід для звернення до Європейського суду з прав людини.

«Нам кожен раз відмовляють, але в Страсбурзі ці рішення визнаються незаконними. Але час минає, і ми просимо про нову акцію, і нам знову відмовляють. На цей раз ми вирішили оскаржити в Страсбурзі заборону на майбутні гей-паради», – додав лідер гей-спільноти.

За матеріалми Газета. ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.