Новини світу. 15 червня. Співробітники відразу трьох підрозділів Слідчого комітету, розташованих у Москві, евакуйовані у зв’язку з телефонними повідомленнями про закладені вибухові пристрої.

У Москві через повідомлення про бомбу евакуйовані відразу три будівлі СКР

«У даний час евакуйовані співробітники відразу трьох підрозділів СКР у зв’язку з повідомленнями про можливі вибухи», – заявив офіційний представник СКР Володимир Маркін.

Зокрема, за його словами, сигнали надійшли про замінування центрального офісу відомства в Технічному провулку, слідчого управління по ЦФО на Щербаківський вулиці та головного управління криміналістики на Бауманської вулиці.

«У даний час фахівці-вибухотехніки ФСБ вже приступили до огляду будівель», – сказав Маркін.

У свою чергу джерело в правоохоронних органах повідомило, що «повідомлення про можливий вибуховий пристрій викликало обгрунтовану тривогу в зв’язку з тим, що в останні дні слідчі СКР регулярно викликають на допити лідерів протестного руху».

Тим часом до будівлі Слідчого комітету на Бауманської вулиці в столиці під’їхав автомобіль інженерно-саперного відділу ГУВС по Москві. Через прохідну пройшли кінологи з собаками. Раніше до будівлі комітету під’їхав ще один автомобіль пожежної охорони МНС Росії.

За матеріалами Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.