Новини України. 22 червня. Загибель риби в річці Південний Буг в районі Миколаєва набуває характеру екологічного лиха.

У Миколаєві масово гине риба

Повідомлення про масову загибель риби тепер надходять звідусіль. Великі масиви загиблої риби зафіксовано в районі міського пляжу «Стрілка»

Берег між Баловновим і Матвіївкою буквально усіяний мертвою рибою. Риба вже почала розкладатись й над річкою стоїть нестерпний сморід. Прибирати потенційне джерело інфекції ніхто навіть і не думає.

За словами жителі Намиву, в районі сумно відомого «бомбардира» на березі повно загиблої риби. Кореспонденти виїхали на місце, і знову сигнал підтвердився. Правда, перед їх приїздом піднявся вітер і основну частину мертвої риби віднесло – про це розповіли відпочиваючі на пляжі. Однак і того, що залишилося на березі, виявилося цілком достатньо, щоб уявити собі масштаби екологічного лиха.

На довершення до всього над пляжем стоїть густий нестерпний запах мертвої риби. Смуга прибою вздовж пляжу вкрита густим нальотом, що за кольором нагадує мідний купорос. Неясно – чи це висохлі водорості, чи якісь хімічні речовини.

При цьому пляж повний людей, купаються всі, в тому числі і діти – тридцятип’ятиградусна спека не залишає альтернативи.

Між тим, екологічні чиновники, справно отримують державну зарплату, віддають перевагу «охороняти природу» у власних кабінетах з кондиціонерами. Ось уже тиждень журналісти намагаються домогтися від Миколаївської екологічної інспекції відповіді на питання, що ж відбувається з рибою. Жодна з цих спроб успіхом не увінчалася – судячи з усього, екологічну інспекцію це не цікавить.

За матеріалами Новини-N

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.