Новини України. 2 червня. У Львові 7 червня перед Євро-2012 подорожчає проїзд в електротранспорті, тобто у трамваях і тролейбусах.

трамвай
У Львові подорожчає проїзд в трамваях і тролейбусах

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, згідно з рішенням виконкому Львівської міськради, проїзд у електротранспорті становитиме 1,5 грн. Вартість пільгового проїзду становитиме 0,75 грн.

Рішення вступить у дію з 7 червня цього року.

Зараз проїзд у електротранспорті Львова становить 1,25 грн, а пільговий проїзд – 0,60 грн. Ці тарифи затверджували у серпні 2011 року.

Тариф за проїзд у розмірі 1,5 грн розрахований відповідно до наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 25.07.2007р. №96 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту” з рівнем рентабельності 10%.

Як зазначив в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, вже зараз ЛКП “Львівелектротранс” працює у збиток, адже собівартість перевезення одного пасажира 1,35 грн.

“Діючі тарифи на проїзд у міському електротранспорті встановлені у серпні минулого року, за цей час затрати на електроенергію та заробітні плати зросли на 25%. Собівартість перевезення одного пасажира становить 1,35 грн. Підприємство працює в збиток”, – наголосив Олійник.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.