Новини України. 7 червня. У церквах Львова на час ЄВРО-2012 служитимуть Божественні Літургії англійською, німецькою та португальською мовами.

церква
У церквах Львова Літургії служитимуть англійською, німецькою та португальською мовами

Львів – місто із міцними і давніми християнськими традиціями. Тож на час проведення чемпіонату Європи з футболу гості міста матимуть змогу познайомитися із красою та традиціями Львова, повідомляє прес-служба ЛМР.

А щоб туристи та вболівальники мали змогу ознайомитись із східним католицьким обрядом, який є традиційний для української церкви, у трьох храмах Львова служитимуть Божественні Літургії іноземними мовами. Йдеться про англійську, німецьку та португальську мови.

У храмах Львова під час Євро-2012 відбуватимуться Святі Літургії англійською, німецькою і португальською мовами.

Це храми Петра і Павла, Преображення Господнього та Пресвятої Євхаристії. Тут священики також прийматимуть сповідь рідною для гостя міста мовою.

Літургія триватиме близько години.

«Ми визначили три храми, де наші священики, які володіють тими іноземними мовами, будуть служити Служби. Утім існуватиме графік, згідно з яким відбуватимуться Служби. Таким способом ми зробили зумисне, адже так окрім краси нашого обряду гості Львова зможуть побачити різність церков, їх красу. Богослужіння відбуватимуться щодня, крім неділі, починаючи із 10.00 год. із 5 по 23 червня. Було обрано храми, які знаходяться в центральній частині міста. Це є величні давні храми, які приваблюють своєю архітектурою, своїм таким багатим наповненням. І тому їх відвідують багато туристів. Ми звикли до того, що наші храми під час вихідних є наповнені різного роду туристами, які приїжджають, аби познайомитися з нашою культурою, помолитися. І тому ми обрали ці три такі давні храми», – сказав координатор-організатор Богослужінь іноземними мовами у храмах Львова отець Інокентій Волошин.

«У цих днях, коли центральна частина нашого міста в особливий спосіб перетвориться в фан-зону і буде місцем скупчення людей, ці храми будуть доброю нагодою для гостей нашого міста збагатитися позитивними емоціями не лише від спортивних подій, але і збагатитися нашою духовністю. Ми обрали різні мови. Чому? Тому що вірні, які приїдуть до нас, – це є в основному вірні латинського обряду, які ознайомлені з латинською месою. Східну Літургію їм важко зрозуміти. Для того, щоб їм краще було пізнати про що йде мова, ми будемо молитися англійською, німецькою, португальською мовами, але на мелодії наших піснеспівів. Щоб вони змогли відчути цей дух і зрозуміють цю мову, якою буде промовлятися. Також важливо зазначити, що на цих Богослужіннях ми молитимемося за те, щоб Господь Бог заопікувався нашими гостями, львів’янами, за успішне проведення тих подій, які мають відбутися у Львові, за мир, спокій і добробут в нашому місті», – наголосив капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.