Новини України. 1 червня. У Луганську почали будувати «Нове сучасне спортивне спорудження зі штучним льодом»

Льодовиковий палац скоро з'явиться в Луганську

У кварталі Степовий почалися роботи з будівництва Льодового палацу.

За інформацією управління архітектури та містобудування Луганської міської ради, повна назва об’єкта – «Нова сучасна спортивна споруда зі штучним льодом».

З державного бюджету на нього виділено близько 37 млн. грн.

Уже пройшла експертиза і робітники почали встановлювати паркан навколо будівельного майданчика. Генеральним підрядником будівництва виступає київська компанія – ТОВ ПСК «Центренергобуд».

У будівництві братимуть участь і субпідрядні організації, серед яких ТОВ «Данко» з Донецька і місцеві будівельні організації.

За інформацією профільного управління, буде зведено будівлю у вигляді прямокутного паралелепіпеда. Переважаючі кольори в обробці фасаду – синій, сірий і білий. Згодом на стінах по обидві сторони від центрального входу будуть розміщені гарні художні панно, пов’язані з хокеєм та фігурним катанням.

Роботу планують завершити до кінця поточного року. Всього під даний об’єкт виділено земельну ділянку площею в 1 га. При цьому будівля в плані розмірами 70 на 40 метрів, а площа льодової арени – 2826,65 кв. м, що відповідають європейським стандартам.

Дане поле дозволить проводити різні спортивні змагання. На першому поверсі будівлі планується розмістити підсобні приміщення: гардеробну, роздягальні, душові, а на другому – зал на 450 посадочних місць.

Відзначимо, Льодовий палац в Луганську планували відкрити ще 1 липня 2011 року. Передбачалося, що Льодовий палац буде розрахований на 800 місць, при якому створять спортивну школу для занять хокеєм та фігурним катанням. У ньому будуть розташовані також 2 басейни.

У кінці березня 2012 мер Луганська Сергій Кравченко заявив, що будівництво Льодового Палацу планують розпочати вже в квітні.  без Давиденко, засідання продовжилося на стадії клопотань.

За матеріалами Восточный вариант

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.