Новини світу. 26 червня. Фото. До Олімпіади-2012 в Лондоні на території Олімпійського села відкриється найбільший у світі ресторан McDonald`s.

В Лондоні відкриється найбільший у світі ресторан McDonald`s

Він відрізнятиметься від інших ресторанів мережі спеціально розробленим дизайном, меню, місткістю і «екологічністю» (sustainability). Про це повідомляється в прес-релізі компанії Макдоналдс.

Ресторан діятиме під час проведення Олімпійських ігор з 27 липня по 12 серпня.

В ньому буде розташовано 1,5 тисячі сидячих місць. Про те, що він стане найбільшим в мережі Макдональдс, було відомо раніше, зараз стали доступні фотографії ресторану та додаткова інформація про нього.

75 відсотків елементів будівлі після закриття ресторану будуть перероблені і повторно використані. Дизайн олімпійського ресторану розроблявся протягом трьох років. У прес-релізі компанії її будівля називається “арт-об’єктом”.

У меню, окрім стандартних страв McDonald`s, буде присутня вівсянка і дитячий обід “Хеппі Міл”. Раніше його не включали в меню ресторанів на території Олімпійського села.

Меню ресторану вже було розкритиковано експертами з харчування, повідомляє агентство Associated Press. Вони заявили, що більшість страв, які запропонує ресторан, будуть такими ж, як в інших філіях мережі, тобто, шкідливими для здоров’я.

Макдональдс довгий час є одним з офіційних спонсорів Олімпійських ігор. За традицією, він постачає харчуванням жителів Олімпійського селища. У Великобританії навесні 2012 року ряд офіційних осіб, які мають відношення до проблеми здорового харчування, розкритикував вибір фаст-фуд компанії як спонсора найбільшого в світі спортивного заходу.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.