Новини здоров’я. 27 червня. На цьому тижні під аркою Дружби народів на території Європейського містечка мамолог Київського міського онкоцентру проводить безкоштовні консультації для всіх бажаючих.

Мамолог консультуватиме до 1 липня включно, щодня з 10.00 до 22.00

Цю можливість надає киянам та гостям міста Благодійний фонд Рината Ахметова «Розвиток України» в рамках свого напрямку «Здоров’я нації», повідомляє газета Сегодня.

«Рак молочної залози – найпоширеніше злоякісне захворювання у жінок, особливо старше 40 років. Щорічно в Україні близько 16 500 жінок отримують цей діагноз, при цьому в більш ніж 20% з них – рак в запущеній стадії, а 12% – помирає протягом першого року після виявлення діагнозу. Тому профілактичні огляди у лікаря мамолога для своєчасної профілактики різних ускладнень іноді можуть врятувати життя. При виявленні раку грудей на ранній стадії ймовірність повного одужання складає 94%», – розповідає Вікторія Миколаюк, керівник проекту «Рак виліковний» Фонду «Розвиток України».

Мамолог консультуватиме до 1 липня включно, щодня з 10.00 до 22.00, в наметі «Разом до здорового суспільства», який знаходиться праворуч за футбольним полем під аркою Дружби народів. Також в наметі працює фтизіатр, який надає консультації з питань туберкульозу.

Для всіх бажаючих на парковці зліва від головного входу на території Євромістечка працює флюорограф, який дозволяє провести діагностику легень на сучасному цифровому рентгенофлюорографічних апараті.

Графік роботи флюорографа з 10.00 до 22.00: обід 13.30-14.30, 17.30-18.30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.