Новини культури. 16 червня. З 29 по 30 червня у рамках міжнародного фестивалю мистецтв “Андріївський узвіз” відбудеться однойменний музичний фестиваль за участю київських рок-музикантів і зарубіжних артистів.

На Андріївському узвозі влаштують міжнародний фестиваль

Два дні на концертному майданчику Андріївського узвозу проходитимуть майстер-класи, творчі зустрічі та концерти провідних київських рок-музикантів. За словами організаторів, фестиваль представить широкий жанровий спектр: від традиційного етно-року до кабаре, лірики та експериментальної електронної музики.

У концертній програмі “Андріївського узвозу” візьмуть участь українсько-сербський лаунж проект Shopping Hour, кабаре Олени Грозовскої GrozovSka Band, етно-джазовий проект Asia Tengri, сольний проект міської лірики і романтики композитора і музиканта Сергія Підкаура (The Вйо), музичний бенд популярної письменниці і співачки Ірени Карпи QARPA, гурт відомого музичного діяча і журналіста Анатолія Вексклярського Vexlarsky Orchestra, зірка талант-шоу “Голос Країни” Ілларія та багато інших.

Фестиваль “Андріївський узвіз” планується проводити як щорічний міський захід, присвячений Києву, його культурі, традиціям та сучасності.

Як зазначають організатори фестивалю, його основне завдання – “створення простору комунікації і творчості, свого роду – фабрики ідей, що перетворює урбаністичні інновації на реальність”.

За їхніми словами, Андріївський узвіз відрізняється від інших фестивалів тим, що представить публіці не просто відомих музикантів, а перш за артистів-новаторів, які стали явищами в своєму стилі, і створили потужні творчі лабораторії.

Мюзик-фест на Андріївському узвозі, на відкритому майданчику між будинками № 30-34.

Початок концертів – о 18.00.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.