Новини України. 7 червня. У Черкасах не працює більшість світлофорів через непорозуміння між мерією та державним підприємством Міністерства внутрішніх справ України “Черкаси-Інформ-Ресурси”.

У Черкасах другу добу не працюють світлофори через відключень електроенергії

Як повідомляє газета Сегодня, об’єкти знаходяться на балансі Державного підприємства Міністерства внутрішніх справ “Черкаси-Інформ-Ресурси” і є державною власністю. Головним розпорядником цього майна є Міністерство внутрішніх справ України.

“У минулому році Черкаською міською радою самовільно, без узгодження з державними структурами і без всяких правових підстав були проведені відкриті торги, переможцем яких стало ТОВ “Геобудсервіс Плюс “. Після проведення торгів, депутати Черкаської міської ради звернулися до МВС України з проханням передачі світлофорів з державної власності на баланс комунального підприємства Черкаської міської ради “Міськсвітло”. Міністерство внутрішніх справ надало депутатам Черкаської міської ради чітку відповідь, погоджений з Фондом державного майна, в якому докладно роз’яснив порядок передачі даних державних об’єктів у комунальну власність. Але міська рада повністю ігноруючи закон, вимагає негайної безоплатної передачі світлофорів у комунальну власність міста. Міністерство внутрішніх справ в свою чергу не має на це ніяких правових підстав “, – пояснили в Управлінні МВС.

Тільки за три місяці цього року для забезпечення роботи світлофорів “Черкаси-Інформ-Ресурси” витратило більше 120 000 гривень.

Оскільки кошти, передбачені в бюджеті міста на обслуговування світлофорів держпідприємству МВС Україна “Черкаси-Інформ-Ресурси” не надаються, а борги за спожиту енергію перевищили 100 000 гривень, “Черкаси-Інформ-Ресурси” було змушене відключити частину світлофорів міста від електроенергії.

“Міській раді було запропоновано компроміс у вирішенні даного питання – укласти договір оренди на дані об’єкти, але Черкаська міська рада не хоче йти ні на які компроміси, вимагаючи безкоштовної передачі, на яку” Черкаси-Інформ-Ресурси “не має правових підстав”, – підсумували в Управлінні МВС України в Черкаській області.

Як уже повідомлялося, в Черкасах другу добу не працюють світлофори через відключень електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.