Новини світу. 8 червня. Причиною цього стали численні скарги на якість даної послуги в готелях нижчих категорій. Йдеться про те, що маленькі готелі часто не можуть забезпечити клієнтам якісне обслуговуванням за системою “все включено”.

Послугу "all inclusive" заборонять в готелях Болгарії

Тож влада країни збирається законодавчо обмежити для готелів можливість включення опції all inclusive в свої послуги.

Заборона поширюватиметься на всі готелі класом нижче 4-х зірок. Проект закону запропонували міністерству економіки і туризму в Болгарському агентстві з безпеки продуктів харчування.

На думку фахівців цієї організації, послуга all inclusive в готелях нижчого класу часто порушується, що призводить до невдоволення відпочиваючих і підриву іміджу країни.

Директор агентства Йордан Войнов, як приклад, розповів про один готель, в якому при місткості в тисячу осіб знаходився ресторан, здатний одночасно обслужити не більше 30 осіб. На думку Войнова, послуга all inclusive в даному готелі фактично була обманом клієнта.

“Трьохзіркові готелі і ті, які мають менше зірок, повинні мати можливість нагодувати близько 60% своєї місткості. Якщо, наприклад місткість готелю 100 людей, то місць у ресторані має бути мінімум на 60 осіб”, – пояснив Йордан Войнов.

“Минулого літа через неякісні продукти харчування, які пропонуються за послугою all inclusive, більше 300 готелів були оштрафовані. Під час перевірок були виявлені продукти харчування з невстановленим походженням, із закінченим терміном придатності і зберіганням при неправильному температурному режимі “, – додав Войнов.

За матеріалами AutoTravel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.