Новини світу. 13 червня. У парку рептилій Happ в Австрії дві черепахи, які прожили в “шлюбі” близько 115 років, зважилися на “розлучення”, повідомляє Discovery News.

черепаха
Черепахи "розлучилися"

Як розповіли представники зоопарку, нещодавно вони почали помічати, що черепахи Польді і Бібі все менше приділяють одне одному уваги і не бажають спілкуватися.

За словами директора зоопарку Хельги Хапп, самка на прізвисько Бібі першою продемонструвала, що більше не хоче залишатися зі своїм багаторічним супутником. Вона нападала на Польді, уникала уваги з його боку і навіть покусала самця.

Співробітники парку рептилій намагалися всіляко сприяти відновленню колишніх відносин між черепахами: приносили в вольєр Польді і Бібі “романтичні” страви, влаштовували для них спільні прогулянки, але все виявилося марним. Зрештою, щоб уникнути можливих проявів агресії черепах один до одного, їх було вирішено розселити.

Хапп зазначила, що Бібі виглядає цілком задоволеною своїм новим життям. Тим не менш, в зоопарку сподіваються, що в майбутньому Бібі і Польді таки возз’єднаються.

Бібі і Польді живуть разом все своє життя – вони росли поруч один з одним, а потім сформували пару. Черепахи можуть доживати до 150 років.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.