Новини України. 14 червня. Україна виділить з державного бюджету 3,1 млн грн на проведення 64-го Всесвітнього газетного конгресу і 19-го Всесвітнього форуму редакторів, який буде проходити в Києві з 2 по 5 вересня.

Всесвітній газетний конгрес і Всесвітній форум редакторів пройде у Києві

«Сьогодні держава планує проведення дуже багатьох заходів. На ці цілі заплановано бюджетні витрати, зокрема 3,1 млн грн буде виділено з державного бюджету на фінансування оренди приміщень та технічного забезпечення заходів конгресу », – повідомив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олександр Курдінович.

Він пояснив, що мова йде про надання таких майданчиків, як «Палац України», «Український дім», території Софії Київської та Художнього арсеналу.

«Фактично площі цих закладів культури і музеї є у ​​державній власності. Єдине, що процес оренди цих заходів – це процес укладання відповідних договорів оренди та надання в безкоштовне користування учасникам конгресу », – зазначив голова Держкомтелерадіо.

За його словами, ці кошти отримає Державне управління справами, якому підпорядковуються установи.

Всесвітній газетний конгрес щорічно проходить в різних країнах світу. У нинішньому році Україну вперше буде приймати захід. Нинішній конгрес пройде під гаслом «Формуючи майбутнє газет». Очікується, що в ньому візьмуть участь більше тисячі представників медіа-бізнесу з близько 100 країн світу.

За матеріалами Восточный вариант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.