Новини економіки. 20 червня. Ціни на автопаливо подешевшають приблизно на 1 грн: середня роздрібна ціна на А-95 не перевищить 10,80 грн/л.

Бензин в Україні буде і дальше дешевшати

Про це в коментарі заявив керівник “Консалтингової групи А95” Сергій Куюн.

За даними «Консалтингової групи А95», за минулий тиждень (до 15 червня) автозаправні станції (АЗС) знизили роздрібні ціни на автопаливо, в середньому, до 11 грн/л, тобто втратили до 60 копійок на літрі .

Однак це не останнє здешевлення: експертно-аналітична група (ЕАГ) з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Кабінеті міністрів також знайшла підстави для зниження цін на всі види нафтопродуктів до кінця червня ще на 40 копійок/л. Саме на цю величину вона буде рекомендувати власникам АЗС знизити свої розцінки.

Експерти ЕАГ підтверджують тенденцію зниження бензинових цін, передусім, тим, що в травні-червні продовжилося істотне падіння європейських оптових котирувань.

Нагадаємо, на ринок автомобільного палива істотно вплинула зміна акцизу (раніше, нагадаємо, на ціни впливала вартість нафтопродуктів на термінових ринках Європи).

За підсумками минулого тижня середні ціни на бензин А-95 знизилися на 3,9% (на 43 коп./л.), на дизельне паливо – на 4,9% (на 50 коп./л.).

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.